Betonēšana

Pamati un citas betona konstrukcijas ir pati svarīgākā daļa no visiem būvniecības posmiem, tāpēc to būve un tamlīdzīgi betonēšanas darbi ir jāuztic profesionāļiem.

Sniedzam kvalitatīvus betonēšanas pakalpojumus. Būvdarbu izpildes procesā ievērojam visas tehnoloģiskās prasības, kā arī strādājam ar kvalitatīviem materiāliem. Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums sekmīgai darba izpildei, kas būtiski samazina Jūsu izdevumus uz veidņu un cita būvniecības aprīkojuma īres izmaksām.


Pamatu izvēle

Pirms jebkuras pamatu izvēles ir jāapseko zemes gabals, jāizpēta esošie gruntsūdens līmeņi, grunts sastāvs.
To visveiksmīgāk izdarīt, veicot ģeoloģisko izpēti, kuras laikā ģeologs veic slēdzienu par esošo grunti un šī informācija tālāk ir kā pamats konstruktoram, lai atrastu izdevīgāko pamatu risinājumu. Izpētes process nav dārgs, tas drīzāk var ietaupīt lielākus līdzekļu apjomus tālākajā būvniecības procesā, jo būs garantija par optimālākā risinājuma izvēli.Monolītie lentveida pamati

Monolītie lentveida pamati ir vieni no izplatītākajiem pamatu veidiem privātmāju būvniecībā. Šādus pamatus pielieto gan mitrās vietās ar augstākiem grunstūdens līmeņiem, gan vietās ar kvalitatīvu grunti. Izmantojot pareizās hidroizolācijas tehnoloģijas, monolītais lentveida pamats ir kvalitatīvs šķērslis mitrumam un esošajiem gruntsūdeņiem, kā arī uz tā var balstīt dažādas nesošās konstrukcijas.Plātņveida pamati un betona grīdas

Plātņveida pamati ir plaši pielietojuma vietās, kur esošās grunts nestspēja ir zemāka. Ļoti populārs risinājums vienstāva ēkām, kā arī, ja ir nepieciešamība pēc pagrabstāva, tad plātnes pamati ir kā labs aizsargslānis priekš gruntsūdeņu nonākšanas pagrabā. Plātņveida pamatus bieži izmanto industriālo ēku būvniecībā, piemēram, angāros, garāžās, ražošanas ēkās. Vietās, kur balstās nesošā konstrukcija uz pamatni, veido pastiprinātus padziļinājumus priekš lielākas slodzes nestspējas.

Melnās grīdas izbūve būs nepieciešama gadījumā, ja plānojas izveidot siltās grīdas. Bez melnās grīdas nav ieteicams veidot siltās grīdas izbūvi, piemēram, kombinācijā ar monolītajiem lentveida pamatiem. Gadījumā, ja ir nepieciešamas siltās grīdas, tad ir jāizveido pareizs un pārdomāts siltinājuma risinājums, kā arī korekts vajadzīgo slāņu biezums.Starpstāvu pārsegumi

Monolītie starpstāvu pārsegumi ir īpaši piemērots risinājums, ja ir daudz neregulāru formu, vairāki komunikāciju izvadi, dažādas ailes un kāpnes. To ir viegli pastiprināt un nobalstīt uz lielākumu laidumu platību. Monolītajiem dzelzsbetona pārsegumiem ir labi ugunsdrošības rādītāji. Salīdzinājumā ar rūpnieciski izgatavotajiem saliekamajiem paneļiem, monolītajam starpstāvu pārsegumam nav nepieciešama monolītā joslas izbūve, kā arī paneļu galu apdare. Jāatceras arī, ka saliekamos paneļus nav iespējams izvietot visos vēlamajos projektos.Stabveida pamati

Stabveida pamati ir lēts risinājums, ko izmanto mazstāvu apbūvei. Starp stabveida pamatiem var izvietot sijas uz kurām balstīt vēlamo konstrukciju, vai arī izmantot kā balstījuma risinājumu terasei, dārza palīgēkas izbūvei.


Pagrabu sienas

Pagrabu sienas betonēšanas procesā galvenais ir tehnoloģiski pareiza hidroizolācijas apstrāde. Monolītā pagraba sienas, grīdu un pārsegumu var izveidot dažādākajās formās, pielāgojoties gruntij un vēlamajai konfigurācijai.NEPĀRMAKSĀ PAR PAMATIEM!


Vai esi gatavs jaunai mājai? Mēs esam gatavi betonēšanas darbiem un Tavas jaunās mājas celtniecībai. Apskati mūsu paveiktos darbus un sazinies ar mums jau šodien!