Privātuma politika


Kas mēs esam?

LABIPAMATI.LV ir pieredzes bagāta cilvēku komanda, kas piedāvā augstas kvalitātes betonēšanas un celtniecības pakalpojumus Rīgā un citviet Latvijā. Mūsu sauklis ir Nepārmaksā par pamatiem!

Mūsu mājaslapa ir: labipamati.lvAicinām jūs rūpīgi iepazīties uz šo privātuma politiku pirms savu datu nodošanas mūsu rīcībā, jo tā satur svarīgu informāciju, kura mums ir jāsniedz, iegūstot no jums personas datus. Personas dati ir jebkāda veida informācija, kas attiecas uz jums kā fizisku personu, piemēram, vārds, uzvārds, adrese, e-pasts, telefona numurs u.tml. informācija.

Mēs apstrādājam jūsu datus, lai sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un izpildītu no tiem izrietošās saistības.


Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tikai pašu nepieciešamāko pamatinformāciju (Jūsu vārds, e-pasta adrese un tālruņa numurs), ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot kontaktformu sadaļā Kontakti.
Mūsu tīmekļa vietnē var tikt izmantoti arī obligātie tehniskie sīkfaili.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs izmantojam iegūtos personas datus tikai, lai sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu un atbildētu uz uzdotajiem jautājumiem. Saziņai ar jums izmantojam tikai to informāciju, ko esiet norādījuši.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu dati tiek glabāti uz drošiem serveriem Eiropas Ekonomiskajā Zonā. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam un tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

Tiesības piekļūt informācijai.
Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.

Tiesības labot.
Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.

Tiesības „tikt aizmirstam”.
Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.

Tiesības ierobežot apstrādi.
Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.

Tiesības iebilst.
Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.

Citas tiesības saskaņā ar VDAR.
Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.Sīkfailu politika


Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili jeb sīkdatnes (Cookies) ir nelieli faili, ko uz jūsu datoru vai citu iekārtu nosūta un tajā saglabā mājas lapas, ko apmeklējat, un tie palīdz uzlabot interneta vietnes funkcionalitāti.

Mūsu mājas lapā izmantoto sīkfailu veidi

Mājas lapā var tikt izmantoti tikai obligātie sīkfaili:

Obligātie tehniskie sīkfaili: tādi sīkfaili, kas nodrošina Vietnes pamatfunkcijas un ļauj mājas lapai darboties korekti. Pārlūkojot šo vietni, Jūs piekrītat šo sīkfailu izmantošanai.


Mēs neizmantojam analītiskos vai cita veida sīkfailus, kas ievāc informāciju par lietotāju apmeklējuma biežumu un paradumiem.

  • Weblapa: labipamati.lv
  • Adrese: Rīga, Latvija
  • Tālrunis: +371 26005355
  • E-pasts: info@labipamati.lv